CANGURET 2018
Es va celebrar el 14 de febrer de 2018. Hi van participar 3060 alumnes de 48 instituts.
Aquests van ser els primers classificats de cada categoria:


NIVELL: 1r d'ESO  (1712 alumnes)
POS
  ALUMNE
INSTITUT PUNTS
1
Marc Ibáñez Puchol IES Alfonso XIII 72,50
2
Andreu Cabedo Balaguer IES Betxí 70,25
3
Alejandro  Pérez Beltrán IES Joan Baptista Porcar 68,75
4
Miquel Amador Escrig IES L'Alcalatén 68,50
5
Ángel Corona Peña IES Broch i Llop 68,00
6
Samuel Guijo Castro IES L'Alcalatén 67,50
7
Marina Doñate Guaita IES Betxí 66,00
8
Silvia Doñate Moreno IES Joan Baptista Porcar 65,75
9
Guillem Beltrán Cerezuela IES Llombai 65,00
10
David Camacho Castilla IES Vicent Sos Baynat 61,25
10
Joan  Casino Caballer Salesianos San Juan Bautista 61,25
10
Albert Alejandro Costin Stancescu IES Serra d'Irta 61,25
13
Elia  Arnau Monrabal IES de Sedaví 61,00
14
Clara Colomer Lloret IES Pare Arques 60,00
15
Héctor Royo Méndez IES Joan Baptista Porcar 59,75
16
Mar Antolí Forner IES Leopoldo Querol 58,75
16
Lucía  Gallego Puig IES Joan Baptista Porcar 58,75
18
Ricardo Alegre Villa IES Vicent Castell i Domènech 57,50
18
Diego Casalta Boix IES Broch i Llop 57,50
20
David Bedmar Lekkin IES Bellaguarda 57,00
20
Francisco Vicente Muñoz Salesianos San Juan Bautista 57,00
22
Carla Guijarro Rodríguez IES Joan Baptista Porcar 56,25
23
Cristina Safont Lara IES Broch i Llop 55,00
24
Júlia Arumí Colell Escola Vall de Lord 54,75
24
María Salvador Cortés IES Bellaguarda 54,75
26
Adriana Barreda Dealbert IES Alfonso XIII 54,50
27
Miguel Ángel Carrasco Agulló IES Las Norias 53,75
27
Daniel  Fominykh Viñals IES Clot del Moro 53,75
27
Irene Fondón Martínez IES Joan Baptista Porcar 53,75
27
Irene Gozalbo Birlogeanu IES Bovalar 53,75
31
Omar  Hidalgo Amagua IES Gonzalo Anaya 53,50
31
Laia García Grau Institut Maremar 53,50
31
David Rozman Troya IES Serra d'Irta 53,50
34
Andrea Arias Balanta IES El Vinalopó 53,25
34
Nabil Baour Sorribes IES Benigasló 53,25
34
Laura  Romero Asenjo IES Bellaguarda 53,25
34
Lucia Segarra Lorente IES Honori García 53,25
38
Sara Mora Villalonga IES L'Alcalatén 53,00
39
Rosa Llohis Grimaldos Escola Vall de Lord 52,75
39
Neus Matutano Rodiel IES Llombai 52,75
41
Mar Martí Gual IES Alfonso XIII 52,50
41
Sandra Muñoz   Fuentes IES Álvaro Falomir 52,50
41
Nerea  Rubio Juan IES El Vinalopó 52,50
41
Natalia Andreia Tataranu IES Miralcamp 52,50
45
Alexia Álvaro Martí IES Broch i Llop 52,25
45
Pau Aranda Sánchez Salesianos San Juan Bautista 52,25
45
Itziar Caparrós Borràs Institut Maremar 52,25
45
Patricia Jiménez Escrig IES Penyeta roja 52,25
49
Alejandra Zafra Savater IES Clot del Moro 52,00
50
Oscar De Diego Perez IES Bovalar 51,25
50
Jordi Feliu Badenes IES Serra d'Espadà 51,25
50
Pere González Sabas Institut Maremar 51,25
50
Andres Kirilov Prestien IES Bellaguarda 51,25
50
Juan Luís Peris Ramos  IES Álvaro Falomir 51,25
50
Kevin Quesada Cortés IES Serra d'Espadà 51,25
56
Francisco Javier Padilla Falgás IES Bellaguarda 51,00
57
Alex Chauchi IES Bellaguarda 50,75
57
Nicolás Fabregat Mor Puértolas Pardo 50,75
57
Pau  Tortosa Perales IES Sivera Font 50,75
60
Blai Marzá Senar IES Joan Coromines 50,50
60
Elena Simarro Ruiz IES El Caminàs 50,50
62
Miguel Valentín  Traver Cabedo IES L'Alcalatén 50,25
63
Jose Miguel Campillo Fuentes IES Gonzalo Anaya 50,00
63
Adrià  Centelles Ortells IES Vicent Sos Baynat 50,00
63
Héctor Claramonte Borja IES Llombai 50,00
63
Daniel Alexander Padilla Alvado IES Bellaguarda 50,00
63
Alberto  Revert Martín IES Benigasló 50,00
63
Emma Ruiz Codorniu IES Betxí 50,00
69
Ángel Mercé Huesca IES Josep de Ribera 49,75
69
Lucía Rabaneda Blázquez IES Joan Baptista Porcar 49,75
69
Jorge Sanz Guerrero IES Sivera Font 49,75
72
Isabel Berenguer Climent IES Bellaguarda 49,50
72
Sandra Miralles Pérez IES Leopoldo Querol 49,50
72
Paula  Montaña Sellés IES Bellaguarda 49,50
75
Ramón Gual Bou  IES Álvaro Falomir 49,25
76
Gemma Gómez Camallonga IES Pare Arques 48,75
76
Lua Ruiz Rubio IES Honori García 48,75
78
Miguel Alejandro Centelles Nuñez IES Gonzalo Anaya 48,50
78
Àlex Domínguez Juárez  IES Álvaro Falomir 48,50
78
Vicent Jurado Vicent IES Broch i Llop 48,50
78
Neus Valbuena Sánchez IES L'Alcalatén 48,50
82
Carmen Arenos Lacasta IES Vila-roja 48,25
82
Carmen  Fernández Alvado IES Bellaguarda 48,25
82
Izan Manrique Chaparra IES Violant de Casalduch 48,25
82
Maria Pascual Roger IES Alfonso XIII 48,25
86
Daniel Valls Sánchez Secció IES Serra d'Espadà 48,00
87
Rubén Andrés Szasz Szasz IES L'Alcalatén 47,75
87
Palmira Valles Aparici IES Alfonso XIII 47,75
89
Aiinhoa Canalda Tovar IES Leopoldo Querol 47,50
89
Sofiane Cherdoudi Righi IES Álvaro Falomir 47,50
89
Ferran Edo Gutierrez IES Vicent Sos Baynat 47,50
89
Nerea García Fabregat IES Vilafranca 47,50
89
Rubén Traver Tena IES L'Alcalatén 47,50
94
Alejandro Espinosa Cambra IES Pare Arques 47,25
94
Jacobo Guillen Solera IES Gonzalo Anaya 47,25
94
Guillem Isach Lara IES Betxí 47,25
94
Pablo Lopez De La Cueva IES El Clot  47,25
94
Paula Nuñez Plavi IES Broch i Llop 47,25
99
Soumia El Ghoufairi IES Serra d'Irta 47,00
99
Claudia Grau Tena IES Leopoldo Querol 47,00
99
Héctor Mingarro Pujol Ntra. Sra. Consolación 47,00
99
David Roig Puig IES Joan Baptista Porcar 47,00
99
Noa Soria Recatalá IES Benigasló 47,00



NIVELL: 2n d'ESO  (1348 alumnes)
POS   ALUMNE INSTITUT PUNTS
1
Luís Chiva Porcar IES L'Alcalatén 75,00
2
Natàlia Bellver Mestre IES El Caminàs 71,25
3
Jorge Barreda Del Corte IES Vicent Castell i Domènech 71,00
4
Aleix Flores Pradilla IES Broch i Llop 68,25
5
Daniel  Toboso Ins Mare de Déu de La Candelera 66,25
6
Pau Moliner Senar IES Vicent Sos Baynat 66,00
7
Sergio Salvador Martinez IES Clot del Moro 65,00
8
Ona Cervera Ins Mare de Déu de La Candelera 64,75
8
Abdel Nur Fuentes Khattabi IES Benigasló 64,75
10
Inmaculada Mallol Traver Puértolas Pardo 63,25
11
Ainhoa  Traver Falomir IES Alfonso XIII 63,00
12
Adrián Llinares Beneyto IES Bellaguarda 62,50
13
Víctor  Maeso Gasque IES L'Alcalatén 62,00
14
Joan Borja Cortés IES Bellaguarda 61,25
15
Joel Bisquert Sanchís IES Vicent Sos Baynat 61,00
15
Miriam Tortosa Sabaniego IES Honori García 61,00
17
Víctor Casanova López IES Joan Baptista Porcar 60,75
18
Albert Miró Zamora IES Benicalap 60,50
19
Laura Karman Ins Mare de Déu de La Candelera 59,75
19
Carla Ortega Fernández IES Broch i Llop 59,75
19
Sergi Renau Seguer IES Joan Baptista Porcar 59,75
22
Juan José Gallén Ribes IES Broch i Llop 58,75
23
Marta Vidal Reverter Salesianos San Juan Bautista 58,50
24
Elena Ferrés Gasch Puértolas Pardo 58,00
24
Angela Ortega Sanchis IES El Clot  58,00
24
Saray Zomeño Rodrigo IES Gonzalo Anaya 58,00
27
Ainhoa Gonzalez Gaona IES Clot del Moro 57,50
27
Marina  Mañez De Paul IES Clot del Moro 57,50
27
Miquel Martí González IES Bellaguarda 57,50
27
Carla Martinez Gomez IES Clot del Moro 57,50
27
Paula Requena  Ruiz IES Álvaro Falomir 57,50
32
Amadeo Bellver IES Clot del Moro 57,25
33
Ana Antón Armero IES Las Norias 57,00
33
Marcos  Birjou Mora IES Violant de Casalduch 57,00
33
María Bolumar García IES L'Alcalatén 57,00
33
Pablo Izquierdo Carbellido IES Benicalap 57,00
37
Victoria Dominguez Oliver IES Clot del Moro 56,75
37
Raquel Fernandez De La Pradilla Ibañez IES Bovalar 56,75
39
Izan Peralbo Forna IES Bellaguarda 56,25
39
Clara María Pla Nowarre IES Bellaguarda 56,25
41
Roberto  González Jaén IES L'Alcalatén 56,00
42
Oscar Herranz Duran IES Violant de Casalduch 55,75
43
Pablo Capdevila Rueda IES Llombai 55,25
43
Franc Mateu Ibañez IES Alfonso XIII 55,25
45
Tomàs  Faus Sempere IES Pare Arques 55,00
45
Hugo  Piqueras Sánchez IES Juan de Garay 55,00
45
Marina Iulia Popescu IES L'Alcalatén 55,00
45
Laia Romero Gil IES L'Alcalatén 55,00
49
Rucsandra Stefania Stan IES Violant de Casalduch 54,25
50
Marina López Gallent IES Betxí 54,00
51
Emma Corbí Lozano IES Las Norias 53,75
52
Sandra Mor Peris IES Jaume I 53,50
53
Ana  Benages Traver IES Betxí 53,25
53
Luminita Ciobanu IES Leopoldo Querol 53,25
53
Paula Domínguez  Moreno IES Álvaro Falomir 53,25
53
Jairo Gil Montoya IES Juan de Garay 53,25
53
Sofía Jara Mora IES Las Norias 53,25
53
Daniela Meleán González IES Benicalap 53,25
53
Marc Sanchez Prats IES Vila-roja 53,25
60
Alex Garrido Sánchez Secció IES Serra d'Espadà 53,00
60
Victor Nesta Reig Buendia IES Alfonso XIII 53,00
62
Sandra  Valentina Dinu IES Álvaro Falomir 52,50
62
Lourdes Domínguez Cacho IES Las Norias 52,50
62
Alicia Fernandez De La Pradilla Ibañez IES Bovalar 52,50
62
Anna Haubiz Caceres IES Bellaguarda 52,50
62
Enric Monfort Tena IES Vilafranca 52,50
62
Ingrid Peñarroja Marti IES Honori García 52,50
62
Mar  Ripoll Bertomeu IES Bellaguarda 52,50
69
Marc Bernat Urtado IES Almenara 52,25
69
Pablo Hernandez Cebrian IES Gonzalo Anaya 52,25
71
Óscar Rubert Goterris IES Broch i Llop 52,00
71
Marcos Torralba Chilet IES Llombai 52,00
71
Esther Torres Vasalo IES Las Norias 52,00
74
Hugo Peiró Izquierdo IES Clot del Moro 51,75
75
Eva Baldonado Gallart IES Juan de Garay 51,50
76
Alicia Romero Osuna IES El Clot  51,25
77
Rachell Amador Flores IES Clot del Moro 51,00
77
Rubén Cabedo Carda IES Jaume I 51,00
77
Eva Rajadel Vidal IES Alfonso XIII 51,00
80
David Cifre Tirado IES Broch i Llop 50,75
80
Mohamed Essalhi IES Clot del Moro 50,75
80
Bienvenido Galindo  Moreno IES Álvaro Falomir 50,75
83
Cristina  Karman INS Mare de Déu de La Candelera 50,50
83
Claudia Prior Peral IES Las Norias 50,50
85
Carmen Belles  Fabón IES Álvaro Falomir 50,25
86
Nazareth Balada Peña IES Penyeta Roja 50,00
86
Jennifer Calcerrada Vayá IES Clot del Moro 50,00
86
Nuria Chover Marqués IES Joan Baptista Porcar 50,00
86
Carla  Rocher Lozano IES Clot del Moro 50,00
90
Nicola Plamenov Lozanov IES Juan de Garay 49,75
90
Marc Ramón Ferrer IES Bellaguarda 49,75
92
Valeria  Blázquez Franch IES Betxí 49,50
92
Mar  López Balaguer IES Juan de Garay 49,50
92
Júlia Tomàs INS Mare de Déu de La Candelera 49,50
92
Ruben Yubero Diaz IES Gonzalo Anaya 49,50
96
Marta Bajo Rodríguez IES Jaume I 49,25
96
Xavi Castell Ferreres IES Broch i Llop 49,25
96
Lucas Fernández Usó IES Broch i Llop 49,25
99
Christian Navarro Collado IES Jaume I 49,00
99
Alejandro Palomares Orugo IES El Vinalopó 49,00